znak z logo Młodszy Brat
logo Młodszy Brat w kolorze. Znak składa się z błękitnego, granatowego i czerwonego paska pod kątem 45 stopni, wszystkie zakończone u góry czarną kulką i napisem Błodszy Brat Rodzinna Koordynacja Opieki Geriatrycznej
biała ikona słuchawki telefonicznej znak z logo Młodszy Brat

napisz

biała ikona słuchawki telefonicznej

zadzwoń

granatowe tło menu

T: +48 504 169 582 M: info@mlodszybrat.pl

Więcej

Praca

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, postanowiliśmy nawiązać współpracę z MANUS Centrum Opieki 24, firmą zapewniającą wykwalifikowaną opiekę domową. Dla naszych klientów w Warszawie poszukujemy

OPIEKUNÓW/OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH.

Zakres obowiązków:

Pielęgnacja i opieka nad osobami starszymi i przewlekle chorymi w ich domach w ramach zakresu ustalonego w umowie z klientem.

Wymagania:

- referencje od klientów (za okres minimum dwóch lat),

- wykształcenie kierunkowe, ukończony roczny lub dwuletni kurs opiekuna medycznego/opiekuna osoby starszej,

- dyspozycyjność, czyli gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym, w weekendy i w święta,

- zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu,

- zaświadczenie o niekaralności,

- wiek powyżej 30 lat,

- pogodne, optymistyczne usposobienie,

- dodatkowym atutem będzie prawo jazdy.

Oferujemy:

- wynagrodzenie w postaci stałego ryczałtu, rozliczenie nadgodzin + dodatek motywacyjny,

- długoterminowe zatrudnienie,

- dobrą atmosferę pracy,

- możliwość dodatkowych szkoleń,

- zwrot kosztów dojazdu do podopiecznych,

- ciekawą i angażującą pracę,

- wynagrodzenie płatne w systemie miesięcznym,

- zatrudnienie zgodne z Kodeksem Pracy.

Złóż aplikację za pośrednictwem formularza na stronie www.centrumopieki24.eu lub prześlij na adres info@mlodszybrat.pl swoje zgłoszenie wraz z CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydat/k/ami.

Nie zapomnij umieścić w CV poniższej adnotacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmy Młodszy Brat Rodzinna Koordynacja Opieki Geriatrycznej Marcel Andino Velez oraz MANUS Centrum Opieki 24 Katarzyna Darwaj-Dropko moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).